Kredītsaistības, jeb aizdevumi ir ļoti izdevīgs pakalpojums, ja ar to māk apieties, bet tiem, kas to neprot šis pakalpojums var būt arī ļoti neizdevīgs un radīt gan atkarību gan arī novest cilvēku līdz bankrotam. Tad lūk te būs daži kredītu praktiskie aspekti, ko es ieteiktu ņemt vērā ņemot gan sms kredītus gan ilgtermiņa aizdevumus:

  • Neaizņemies vairāk kā tev vajag – Tev nekad nevajadzētu aizņemties vairāk, kā tev patiesībā ir nepieciešams un tas nozīmē tikai to, ka tev ir jānosprauž konkrēta summa, kāda tad tev ir vajadzīga un tikai tad jāaizņemas nauda. Jo, pretējā gadījumā, kredītā ņemto naudu jau tu notērēsi tāpat, bet atmaksas periods būs daudz ilgāks un procentos tu zaudēsi vairāk naudu.
  • Izvēlies tikai lētākos kredītus – Ir svarīgi salīdzināt aizdevumus neatkarīgi no tā vai tu ņem ātros kredītus vai mezazīna aizdevumu, jo tikai salīdzinot dažādu aizdevēju procentu likmes tu varēsi atrast kurš no viņiem piedāvā visizdevīgāko kredītu un tad arī pieteikt tieši to pakalpojumu nevis citus, kas ir dārgāki.
  • Īstermiņa kredītus ņem tikai ārkārtas situācijās – Lai gan īstermiņa aizdevumi tiek reklamēti gan radio gan televīzijā, tomēr tos nevajadzētu ņemt katru reizi, kad tev pietrūkst mazliet naudas, bet gan tiešām situācijās, kad tev vairs nav citas izejas un nekas cits neatliek kā aizņemties. Šiem aizdevumiem ir lielākas procentu likmes un arī lielāki soda procenti, tāpēc ar tiem ir jābūt vēl piesardzīgākiem kā ar ilgtermiņa kredītsaistībām.
  • Kredītus ņem lai radītu lielākus ienākumus – Kredīta galvenais uzdevums būtu sniegt tev lielāku labumu nekā tu zaudēsi ar šiem procentu maksājumiem un tāpēc vislabāk aizdevumus ņemt ir tieši uzņēmumiem, kas vēlas paplašināt savu apgrozījumu un peļņu, jo šādi aizņemoties un paplašinoties ir iesējams nopelnīt vairāk nekā tiks zaudēts procentu maksājumos un tad var teikt, ka kredīts ir bijis visai izdevīgs pakalpojums.
  • Atmaksā parādus ātrāk – Un pēdējais praktiskais padoms ko es vēlos tev sniegt ir tas, ka tev vajadzētu atmaksāt visus savus kredītus ātrāk nekā tu noslēdz līgumu, jo šie līgumi ir veidoti tā, lai ar minimālajiem maksājumiem kreditors no tevis izspiestu pēc iespējas vairāk līdzekļu, bet ja tu parādu atdod ātrāk, tad tu būsi tikai ieguvējs un ar ietaupīto naudu tu savukārt varēsi sevi palutināt!

Aizdevumi ir vienkārši, bet ir jāsaprot, kā tos vajadzētu izmantot un tikai tad doties pie kreditora un prasīt pēc naudas. Šiem padomiem vajadzētu būt labam pirmajam ieskatam tajā, ko tev vajadzētu zināt par kredītu un tā ņemšanu, bet noteikti tev ir vēl jālasa un jāmācās, lai pēc tam tad varētu sākt savas aizņemšanās dienas.